Cafe & Bistro

Ankara'da, sizlere sıcak ve samimi bir ortamda, sevdiklerinizle birlikte oturup gününüzü paylaşabileceğiniz, zengin mutfağı ve kaliteli hizmetiyle beklentilerinize cevap verebilen, güleryüzlü ekibiyle sizleri evinizde hissettirebilecek bir yer var.
Yorucu bir günün stresini sevdiklerinizle birlikte zengin yiyecek/içecek menüsü ve güleryüzlü hizmet eşliğinde atmak isterseniz, sizleri Baklavacı Hacıbaba'ya bekleriz.
Özel Tatlar
Taze ve günlük olarak sizlere sunduğumuz sufle, profiterol topları ve ekler çeşitleri gibi özel  tatlarımızı denediniz mi?
Fırından
Taptaze ve sıcak su böreği, günlük olarak sunduğumuz simit, poğaça, açma ve tatlı/tuzlu  kurabiye gibi lezzetli alternatifler... Hepsi ev yapımı gibi doğal ve taze.
Sütlü Tatlılar
Trileçe, Sütlaç ve Keşkül gibi kültürümüzün parçası olan birçok sütlü tatlının yanı sıra, Tiramisu,  Supangle, Profiterol ve Magnolia gibi özel lezzetler de Baklavacı Hacıbaba'da. Afiyet olsun.
Sıcak İçecekler
İster Espresso'dan Americano'ya, Latte'den Cappucino'ya kadar kahve çeşitleri, ister  kültürümüzün özel bir parçası olan Türk Kahvesi, ister ince belli bardakta çay veya fincanda bitki  çayı çeşitleri... Tercih sizin.
Soğuk İçecekler
C vitamini takviyeli ve detoks için birebir şifa kaynağı doğal içecekler; sıkma portakal suyu,  havuç suyu gibi doğal ve taze lezzetler... Sıcak yaz günlerinin en doğal serinletici alternatifleri.