Hacıbaba Tatlı
Ülke olarak tatlı kültürümüz sadece baklava ile sınırlı olmamakla birlikte, atalarımızın yaşadığı her yerden Anadolu'ya aktarılan, şerbetli tatlılardan, sütlü tatlılara kadar çok geniş bir tatlı kültürünün merkezinde yaşıyoruz.
Ankara Düğün Kına Mevlid Nikah Organizasyon Mekanı
Salonlar
Düğün Mevlid Kına Sünnet İş Toplantıları. 800 Kişilik Balo Salonumuz | 120 Kişilik VIP Salonumuz | 28 Kişilik Özel Toplantı Salonumuz | 20 Kişilik Özel Salonumuz | 6 Kişilik Private Salonumuz. Hepsi size özel. Keyifli anlar için Baklavacı Hacıbaba Organizasyon Mekanları hizmetinizde
Cafe & Bistro
Ankara'da, sizlere sıcak ve samimi bir ortamda, sevdiklerinizle birlikte oturup gününüzü paylaşabileceğiniz, zengin mutfağı ve kaliteli hizmetiyle beklentilerinize cevap verebilen, güleryüzlü ekibiyle sizleri evinizde hissettirebilecek bir yer var.
Hacıbaba Restoran
Baklavacı Hacıbaba olarak bizler, uzun yıllara dayanan işletmecilik tecrübemizle, kahvaltıdan ana yemeklere, salatalardan aperitiflere kadar günün her saati için uygun yemek çeşitlerimizi, keyifli ve sıcak bir atmosferde sizlere sunmaktayız. Ayrıca, miniklere özel olarak sunduğumuz leziz seçeneklerimiz de mevcuttur.
En doğal serinletici alternatifler
C vitamini takviyeli ve detoks için birebir şifa kaynağı doğal içecekler; sıkma portakal suyu,  havuç suyu gibi doğal ve taze lezzetler...

Sıcak yaz günlerinin en doğal serinletici alternatifleri...
Hacıbaba Şubeleri